Şirket Profili

PlazmaTek, Prof. Dr. Lütfi Öksüz tarafından kurulmuştur. Tasarım, Fizik, Kimya Mühendisleri ve Teknisyenlerden oluşan 15 kişilik güçlü bir kadro ile faaliyet göstermektedir.Tam zamanlı çalışan personelin haricinde, Üniversite ve Sanayi işbirliktelikleri ile çalışma takımını sürekli geliştiren, bilgilerini ve becerilerini çağın ve teknolojinin gelişimine paralel olarak yenileyen destek kadrolarına sahiptir.

Firmamız plazma sistemleri konusunda Türkiye’nin önder firmalarından biri olup aynı zamanda bütün dünyanın odak noktası olan nanoteknoloji üzerinde araştırmalar yapmakta ve ilgili inovotif cihaz tasarım ve üretimlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca ince film kaplama cihazları, vakum sistemleri ve güç kaynaklarında yurtiçi ve yurtdışına satış yapmaktadır. Plazma sensörleri ve isteğe bağlı özel sistemler kurmakta ve satmaktadır.

  • Plazma Destekli
  • Savunma Endüstri
  • Nano Teknoloji
  • Plazma Kaplama Sistemleri
  • Elektromanyetik Fırlatma Sistemi
  • Nano Malzeme Üretimi

MÜŞTERİLERİMİZ NE DEDİ

ONLAR BİZİMLE MUTLU

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

 PlazmaTek şirketinin kurucusu Prof.Dr. Lütfi Öksüz sayısız projeleriyle Fizik alanında büyük bir devrim yapmıştır. En önemlisi de her zaman en yenilerin ve ilklerin önde gelen isimlerinden olmuştur. Projelerini insanlığa yararlı olacak şekilde özen göstererek hayata geçirmiştir.

AŞAMALARIMIZ

Makine çizimlerimizi büyük bir itinayla çizmeye başlıyoruz. Takım arkadaşlarımızla hep beraber birlik ve beraberlik içinde ortaklık kuruyoruz. Fizik alanı bütün alanlar gibi insanlar içindir, biz her zaman bunun farkında olarak çizimlerimize özen gösteriyoruz.

Analiz kısmında ise çizimlerimizi test ediyoruz. Yaptığımız çizimlerin tasarım kısmında nasıl bir görünüm elde edeceğini tartışıyoruz. Özen göstermeyi hiçbir zaman ihmal etmiyoruz. Analiz kısmı bizim için geliştirme ve düşünme kısmı oluyor. Çizim ve tasarım kısmıyla bir köprü kurmaya çalışıyoruz.

Tasarım, ürünü hayata geçirme kısmı oluyor. İskeletini oluşturduğumuz ürüne artık tamamen bir görünüm vermiş oluyoruz. Analiz kısmındaki düşüncelerle birleştirerek yeni düşüncelere her zaman açık oluyoruz. Ürünümüzü size en yararlı hale gelecek şekilde son işlemlere tabi tutuyoruz.